Sary, Agnieszki

Przyjaciel to ktoś, przed kim można głośno myśleć.
Epiklet

Dz 9, 31-42 • Ps 116B • J 6, 55. 60-69 liturgia dnia

Średnia zgonu w 2024r. 79,3 l

14.04.2024r. - III NIEDZIELA WIELKANOCY

– dzisiejsza niedziela jest niedziela biblijną i rozpoczyna ona w kościele XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jego celem jest zgłębienie tajemnic Bożego Słowa. Tydzień Biblijny ma również na celu zainteresowanie i zmobilizowanie katolików do czytania Pisma świętego. Dwa pytania chcemy postawić dziś naszym wiernym : czy mamy w domu Pismo święte? Czy często do niego zaglądam/?/Dziś poczytajmy sobie Pismo święte sami a za tydzień będzie zorganizowane czytanie wspólne.

W TYGODNIU – jutro o godzinie 19.00 firma IMPRESJA przyjedzie ze strojami na I Komunię. O godz.19.00 przyjdą chłopcy z mamami, a o godz.19.20 dziewczynki z mamami.

Piątek najbliższy jest trzecim w miesiącu i poświęcony jest Miłosierdziu Bożemu. Wieczorem odprawimy Mszę zbiorową za zmarłych i wobec Najświętszego Sakramentu odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

PRZYPOMINAMY—za tydzień na Mszy o godzinie11.30 odbędzie się przyjęcie kandydatów do grona ministrantów i lektorów. Nowych kandydatów zapraszamy na zbiórki w każdą sobotę o godz. 11.00

Za tydzień po Mszy o godz.10.15 będzie spotkanie z rodzicami przed I Komunią świętą.

Zachęcamy parafian do kupienia i poczytania dzisiejszego numeru diecezjalnego tygodnika NIEDZIELI.